Зокрема, впродовж січня-червня 2021 року за результатами проведених електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації Чернівецької області Управлінням забезпечено укладення 4-х договорів купівлі-продажу державного майна. Здійснюється підготовка до приватизації 3-х єдиних майнових комплексів державних підприємств «Вашківський спиртовий завод», «Карапчівський спиртовий завод» та «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів». Заступник начальника відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Тетяна Могилюк розповіла про актуальні питання щодо проведення оціночної діяльності у процесі приватизації та оренди державного майна. Інформація про організаційну структуру регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецький області, розпорядок роботи, графік прийому громадян. Відомості щодо аналізу/оцінки фінансових показників юридичних осіб носять виключно інформаційний характер, не призначені для використання при прийнятті бізнес- або будь-яких інших рішень запитувачем інформації та можуть відрізнятися від реальних фінансових показників.

чернівецька обласна асоціація підприємців

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів. Сьогодні, 27 липня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Українською асоціацією районних та обласних рад і Національною агенцією стратегічних комунікацій. Сьогодні, 16 вересня, Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та Президент Українська асоціація районних та обласних рад Сергій Чернов підписали Меморандум про співпрацю. У вас є можливість безкоштовного доступу до каталогів «Онлайн Кампус», де розміщено понад курсів і проектів найкращих університетів світу. 20 жовтня 2022 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбудеться X Буковинський студентський фестиваль науки.

Чернівецька Обласна Молодіжна Громадська Організація “молодий Рух”

Придбати талони на пальне можна безпосередньо на АЗС. Правда, у касах їх не продають, тому спершу потрібно дзвонити до офісу АЗС, яку ви обрали. Варто зауважити, що на деяких АЗС придбати талони можуть лише юридичні особи. Голови Львівської, Яворівської, Дрогобицької, Калуської та Ваисилівської районних рад , вчора, 1 вересня взяли участь у підписанні заяви щодо розвитку українсько-польських відносин, зокрема стосовно економічних питань, навчання та обміну досвідом.

Список Змін У Реєстрі Даних Про Компанію Чернівецька Обласна Асоціація Підприємців

Ревізор Асоціації обирається на Конференції та підзвітний лише їй. 3.1.3.Сприяння згуртованості навколо Університету однодумців для надання моральної, наукової, консультативної підтримки членам Асоціації, а також задоволення їх професійних інтересів та участь у підвищенні їх кваліфікації. Як оподатковується продаж нерухомості податком на доходи з фізичних осіб та військовим збором… Надана інформація є достовірною экстрим-парк (мариуполь) на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо зміни, яка додається до реєстрів про організації. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Якщо дані по компанії некоректно, або з помилкою внесені до першоджерела, рекомендуємо звертатися до розпорядника інформації, ми не можемо вносити зміни до державних реєстрів.

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України застерігає потенційних покупців від придбання нерухомості в умовах воєнного стану Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України застерігає потенційних покупців від придбання нерухомості в умовах воєнного стану. Таке звернення оприлюднив Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України. За словами фахівця, від початку війни в Україні не працює Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, що не дає можливості продавцям і покупцям укладати правочини з купівлі / продажу об’єктів нерухомого майна. Чим далі, тим більше Останні кілька тижнів ситуація на ринку палива в Україні була не найоптимістичнішою.